
Un bărbat din Timiș s-a ales cu o amendă zdravănă: a lăsat sticlele goale lângă clopotul verde
Primăriile din mai multe localități timișene încep să reacționeze la problema formării rampelor ilegale de gunoi. Iar cum câteva plase cu deșeuri sunt punctul de pornire pentru ca alții să arunce acolo și alte lucruri, este foarte important ca nimeni să nu arunce …






























