
Încă o licitație la Liceul „Loga”
Frumoasa clădire a Colegiului Național „C.D. Loga” mai are mult până să-i poată primi, din nou, pe elevi sub acoperișul ei.
1 comentariu

Frumoasa clădire a Colegiului Național „C.D. Loga” mai are mult până să-i poată primi, din nou, pe elevi sub acoperișul ei.

Cu șantier în curte și fără autorizație de funcționare, așa se realizează, în momentul de față, actul educațional într-una dintre instituțiile de învățământ cu ștaif din Timișoara.