
Ovidiu Popescu, fost jucător la ACS Poli, FCSB, „U” Cluj și UTA, a devenit alb-violet. Dinu Bara: „Aducem băieții acasă!”
Ovidiu Marian Popescu (32 ani) a semnat cu Politehnica Timișoara. Ovidiu s-a născut la 27 februarie 1994, la Reșița. Este mijlocaș central, dar poate acoperi mai multe posturi din linia mediană și defensivă.































