
42 de români, lăsaţi să aştepte într-un autocar pe marginea unei autostrăzi din Germania. Poliţia i-a obligat pe şoferi să se culce
42 de români, lăsaţi să aştepte într-un autocar pe marginea unei autostrăzi din Germania. Poliţia i-a obligat pe şoferi să se culce













