Programul returului Ligii a III-a, seria a 4-a – ediţia 2018-2019

Etapa a 16-a (1-2 martie)
Cetate Deva – Ocna Mureş
Naţional Sebiş – Şoimii Lipova
Ghiroda şi Giarmata Vii – ACS Dumbrăviţa
Unirea Alba Iulia – CSM Lugoj
Millenium Giarmata – CS Hunedoara
FC Avrig – Industria Galda
Şcolar Reşiţa – Lunca-Teuz Cermei
Metalurgistul Cugir – Chişineu Criş

Etapa a 17-a (8-9 martie)
Millenium Giarmata – Cetate Deva
CS Hunedoara – Unirea Alba Iulia
CSM Lugoj – Metalurgistul Cugir
Crişul Chişineu Criş – CSM Şcolar Reşiţa
Lunca-Teuz Cermei – FC Avrig
Industria Galda – Ghiroda şi Giarmata Vii
ACS Dumbrăviţa – Naţional Sebiş
Şoimii Lipova – CS Ocna Mureş

Etapa a 18-a (15-16 martie)
Cetate Deva – Şoimii Lipova
CS Ocna Mureş – ACS Dumbrăviţa
Naţional Sebiş – Industria Galda
Ghiroda şi Giarmata Vii – Lunca-Teuz Cermei
FC Avrig – Crişul Chişineu Criş
Şcolar Reşiţa – CSM Lugoj
Metalurgistul Cugir – CS Hunedoara
Unirea Alba Iulia – Millenium Giarmata

Etapa a 19-a (22-23 martie)
Unirea Alba Iulia – Cetate Deva
Millenium Giarmata – Metalurgistul Cugir
CS Hunedoara – Şcolar Reşiţa
CSM Lugoj – FC Avrig
Crişul Chişineu Criş – Ghiroda şi Giarmata Vii
Lunca-Teuz Cermei – Naţional Sebiş
Industria Galda – CS Ocna Mureş
ACS Dumbrăviţa – Şoimii Lipova

Etapa a 20-a (29-30 martie)
Cetate Deva – ACS Dumbrăviţa
Şoimii Lipova – Industria Galda
CS Ocna Mureş – Lunca-Teuz Cermei
Naţional Sebiş – Crişul Chişineu Criş
Ghiroda şi Giarmata Vii – CSM Lugoj
FC Avrig – CS Hunedoara
Şcolar Reşiţa – Millenium Giarmata
Metalurgistul Cugir – Unirea Alba Iulia

Etapa a 21-a (5-6 aprilie)
Metalurgistul Cugir – Cetate Deva
Unirea Alba Iulia – Şcolar Reşiţa
Millenium Giarmata – FC Avrig
CS Hunedoara – Ghiroda şi Giarmata Vii
CSM Lugoj – Naţional Sebiş
Crişul Chişineu Criş – CS Ocna Mureş
Lunca-Teuz Cermei – Şoimii Lipova
Industria Galda – ACS Dumbrăviţa

Etapa a 22-a (12-13 aprilie)
Cetate Deva – Industria Galda
ACS Dumbrăviţa – Lunca-Teuz Cermei
Şoimii Lipova – Crişul Chişineu Criş
CS Ocna Mureş – CSM Lugoj
Naţional Sebiş – CS Hunedoara
Ghiroda şi Giarmata Vii – Millenium Giarmata
FC Avrig – Unirea Alba Iulia
Şcolar Reşiţa – Metalurgistul Cugir

Etapa a 23-a (17 aprilie)
Şcolar Reşiţa – Cetate Deva
Metalurgistul Cugir – FC Avrig
Unirea Alba Iulia – Ghiroda şi Giarmata Vii
Millenium Giarmata – Naţional Sebiş
CS Hunedoara – CS Ocna Mureş
CSM Lugoj – Şoimii Lipova
Crişul Chişineu Criş – ACS Dumbrăviţa
Lunca-Teuz Cermei – Industria Galda

Etapa a 24-a (20 aprilie)
Cetate Deva – Lunca-Teuz Cermei
Industria Galda – Crişul Chişineu Criş
ACS Dumbrăviţa – CSM Lugoj
Şoimii Lipova – CS Hunedoara
CS Ocna Mureş – Millenium Giarmata
Naţional Sebiş – Unirea Alba Iulia
Ghiroda şi Giarmata Vii – Metalurgistul Cugir
FC Avrig – Şcolar Reşiţa

Etapa a 25-a (26-27 aprilie)
FC Avrig – Cetate Deva
Şcolar Reşiţa – Ghiroda şi Giarmata Vii
Metalurgistul Cugir – Naţional Sebiş
Unirea Alba Iulia – CS Ocna Mureş
Millenium Giarmata – Şoimii Lipova
CS Hunedoara – ACS Dumbrăviţa
CSM Lugoj – Industria Galda
Crişul Chişineu Criş – Lunca-Teuz Cermei

Etapa a 26-a (3-4 mai)
Cetate Deva – Crişul Chişineu Criş
Lunca-Teuz Cermei – CSM Lugoj
Industria Galda – CS Hunedoara
ACS Dumbrăviţa – Millenium Giarmata
Şoimii Lipova – Unirea Alba Iulia
CS Ocna Mureş – Metalurgistul Cugir
Naţional Sebiş – Şcolar Reşiţa
Ghiroda şi Giarmata Vii – FC Avrig

Etapa a 27-a (8 mai)
Ghiroda şi Giarmata Vii – Cetate Deva
FC Avrig – Naţional Sebiş
Şcolar Reşiţa – CS Ocna Mureş
Metalurgistul Cugir – Şoimii Lipova
Unirea Alba Iulia – ACS Dumbrăviţa
Millenium Giarmata – Industria Galda
CS Hunedoara – Lunca-Teuz Cermei
CSM Lugoj – Crişul Chişineu Criş

Etapa a 28-a (11 mai)
Cetate Deva – CSM Lugoj
Crişul Chişineu Criş – CS Hunedoara
Lunca-Teuz Cermei – Millenium Giarmata
Industria Galda – Unirea Alba Iulia
ACS Dumbrăviţa – Metalurgistul Cugir
Şoimii Lipova – Şcolar Reşiţa
CS Ocna Mureş – FC Avrig
Naţional Sebiş – Ghiroda şi Giarmata Vii

Etapa a 29-a (17-18 mai)
Naţional Sebiş – Cetate Deva
Ghiroda şi Giarmata Vii – CS Ocna Mureş
FC Avrig – Şoimii Lipova
Şcolar Reşiţa – ACS Dumbrăviţa
Metalurgistul Cugir – Industria Galda
Unirea Alba Iulia – Lunca-Teuz Cermei
Millenium Giarmata – Crişul Chişineu Criş
CS Hunedoara – CSM Lugoj

Etapa a 30-a (24-25 mai)
Cetate Deva – CS Hunedoara
CSM Lugoj – Millenium Giarmata
Crişul Chişineu Criş – Unirea Alba Iulia
Lunca-Teuz Cermei – Metalurgistul Cugir
Industria Galda – Şcolar Reşiţa
ACS Dumbrăviţa – FC Avrig
Şoimii Lipova – Ghiroda şi Giarmata Vii
CS Ocna Mureş – Naţional Sebiş


DISCLAIMER

Atenţie! Postaţi pe propria răspundere!
Înainte de a posta, citiţi aici regulamentul: Termeni legali şi condiţii.

Lasă un răspuns