Autoturism lovit de tren la trecerea peste calea ferată

accident tren 17

Un accident a avut loc la o trecere de nivel cu calea ferată. Din primele informații, un șofer nu s-a asigurat corespunzător, iar mașina sa a fost lovită de un tren.

CITEȘTE ȘI: Tânăr luat la bătaie într-un parc central din Timișoara

Accidentul a avut loc la trecerea de cale ferată din Gârbova de Jos, județul Alba. Detașamentul de pompieri Aiud a intervenit la fața locului cu o ambulanță de tip SMURD și o autospecială. Din fericire nu sunt victime, nici în din autoturismul lovit de tren, nici printre călători.

sursa: realitatea.net


Opiniile exprimate în articolele publicate pe RENASTEREA.RO aparţin în exclusivitate autorilor! Comentariul dumneavoastră va fi publicat după ce va fi analizat de către un moderator.

DISCLAIMER

Atenţie! Postaţi pe propria răspundere!
Înainte de a posta, citiţi aici regulamentul: Termeni legali şi condiţii.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *