Accident cu o mașină MAI, la Timișoara

tamponare frontiera

O mașină aparținând poliției de frontieră a fost implicată, joi dimineață, într-un accident rutier care a avut loc la intrare în Timișoara, pe Calea Torontalului.

CITEȘTE ȘI: Noi tertipuri imobiliare în Dumbrăvița: schimbare de destinație prin… demolare!

Șoferul microbuzului Inspectoratului teritorial al Poliției de Frontieră Timișoara venea din localitatea Lunga, iar în momentul în care a vrut să vireze la stânga, s-a ciocnit de un camion care circula din sens opus.

CITEȘTE ȘI: Trend imobiliar atipic în apropierea Timişoarei

Autoturismul MAI a fost serios avariată, însă, potrivit poliției, accidentul nu s-a soldat cu victime.

Oamenii legii urmează să stabilească care dintre șoferi este vinovat.

Foto: Facebook/Info trafic jud. Timiș


Opiniile exprimate în articolele publicate pe RENASTEREA.RO aparţin în exclusivitate autorilor! Comentariul dumneavoastră va fi publicat după ce va fi analizat de către un moderator.

DISCLAIMER

Atenţie! Postaţi pe propria răspundere!
Înainte de a posta, citiţi aici regulamentul: Termeni legali şi condiţii.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *