
Româncă stabilită în Germania, amendată cu 1.000 de euro pentru că și-a luat fiul de la școală cu o săptămână înainte de vacanță. Femeia a mințit că e bolnav
Româncă stabilită în Germania, amendată cu 1.000 de euro pentru că și-a luat fiul de la școală cu o săptămână înainte de vacanță. Femeia a mințit că e bolnav.































