Programul întreruperilor de curent în judeţul Timiş, în perioada 8 -14 iulie 2019

Pentru lucrările anuale de reparaţii şi întreţinere a instalaţiilor şi reţelelor electrice, precum şi a posturilor de transformare, E-Distribuţie Banat anunţă întreruperea furnizării energiei electrice în timpul lucrărilor  după următorul program:

Ziua / Data
Localitatea, strada afectata Orar
Luni , 08 Iulie 2019
Timisoara, Str.C.Porumbescu (p), Al.Odobescu (p), Romulus (p) 09:00 – 17:00
Satchinez, Str.Daliei, Trandafirilor, Gladiolelor 09:00 – 17:00
Lugoj, Str.Cotu Mic, Zona Blocuri Cotul Mic (1A,1B,2A,2B,2C,2D, 2E,3A3B,3C,4A,4B,5A,5B,5C) 09:00 – 17:00
Sipet, montare SMARTMETER 09:00 – 17:00
Uivar, Pesac, casnici 09:00 – 17:00
Jebel 09:00 – 17:00
Maguri 09:00 – 17:00
Marţi , 09 Iulie 2019
Uivar, casnici 09:00 – 17:00
Timisoara, Blv.Take Ionescu (p), E.Baader (p), Golescu, Zimbrului, Tapia, Infratirii (p) 09:00 – 17:00
Fibis, Nr. 159 09:00 – 17:00
Lugoj, Str.Primaverii (p), Bistrei, Blocuri str.Castanilor 1A,1B, 1C,2,3; str.Pinilor bl.6,6A,6B,6C,6D,7A,7B,7C,7D,5A,5B, 5C,5D,4,4B,3A,3B; str.Olari bl.21A,21B 09:00 – 17:00
Maguri Epurare, Zorani, Nemesesti,Costeiu de Sus 09:00 – 17:00
Sipet, montare SMARTMETER 09:00 – 17:00
Jimbolia, Str.Lorena (p), Bartzer (p), V.Babes (p) 09:00 – 17:00
Pesac, casnici 09:00 – 17:00
Jebel, Ghilad 09:00 – 17:00
Padureni, Liebling, Sat Iosif 09:00 – 17:00
Timisoara, Str.E.Zola (p), Nicoresti (p), M.P.Hateganu, Barbu Lautaru, Cercului (p), Bujorilor (p), Chisodei (p) 11:00 – 14:00
Miercuri, 10 Iulie 2019
Timisoara, Str.Albinelor, Constructorilor (p), Ion Ionescu de la Brad (p), Albinelor, N.Copernic, Frigului, Albinelor (p), Oravita (p), Lucerna (p), Pisa, Fratiei, Pomiculturii (p), Arh.Ion Mincu, I.Roata (p), Carol Davilla (p), P-ta Athena, Iosif Velceanu, N.Grivu, Molidului, Stuparilor, Foisor, A. Demetriade (p), Albinelor (p), Acad.P.Negulescu, Intrarea Cocosului, Avram Imbroane (p), Gh.Adam (p), Aleea Padurea Verde 09:00 – 17:00
Biled, Zona pe linga biserica inclusiv Primaria 09:00 – 17:00
Maguri 09:00 – 17:00
Sipet, montare SMARTMETER 09:00 – 17:00
UIvar, Pesac, casnici 09:00 – 17:00
Jimbolia, Str.Lorena (p), E.Bartzer (p), M.Eminescu (p) 09:00 – 17:00
Manastiur, Jebel 09:00 – 17:00
Joi , 11 Iulie 2019
Timisoara, Str.Matasarilor (p), Calea Dorobantilor (p), Palmierilor (p), Lalelelor (p) 09:00 – 17:00
Giarmata, Luncanii de Jos, Jebel 09:00 – 17:00
Maguri, Belint, Lucaret, Tes, Brestovat, Hodos (Brestovat) 09:00 – 17:00
Uivar, Pesac, casnici 09:00 – 17:00
Sipet, montare SMARTMETER 09:00 – 17:00
Luncanii de Sus 11:00 – 19:00
Vineri , 12 Iulie 2019
Timisoara, Str.Orsova nr.9 Sc.B 09:00 – 17:00
Izvin, URDEL ENERGY, Confectii Metalice, Cofetarie, Herghelie, Casnici 09:00 – 17:00
Ianova, Maguri, Padureni, Honorici, Pini, V.V. Delamarina 09:00 – 17:00
fermele Honorici (Bulea, Ordos, Stejarul, mecanizare) 09:00 – 17:00
Sipet, casnici 09:00 – 17:00
Uivar, Pesac, casnici 09:00 – 17:00
Uivar, Pesac, casnici 09:00 – 17:00
Jebel 09:00 – 17:00
MHC Surduc, Surduc, Botinesti, Saceni, Saceni Ferma, Padureni 09:00 – 17:00

Comentariul dumneavoastră va fi publicat după ce va fi analizat de către un moderator.

DISCLAIMER

Atenţie! Postaţi pe propria răspundere!
Înainte de a posta, citiţi aici regulamentul: Termeni legali şi condiţii.

Lasă un răspuns