
Panică în centrul Timișoarei! Cade tencuiala, pompierii au intervenit de urgență. Foto

Panică în centrul Timișoarei, după ce mai mulți trecători au semnalat faptul că, de pe una dintre fațade, cad bucăți de tencuială.

Pentru a securiza aria, au fost chemați de urgență pompierii. După ce au inspectat zona, aceștia au decis să încercuiască cu benzi sectorul periculos, astfel încât trecătorii să poată circula în condiții sigure.






eu sunt mirat cum blocurile din centru nu au fost reabilitate energetic ? bine ca s-au renovat cele din cartiere si in centru au ramas neatinse