„Masinga” s-a întors la Poli

"Masinga" s-a întors la Poli

„Masinga” s-a întors la Poli

Maseurul Adrian Blaj este cel mai nou membru al staff-ului divizionarei a treia Politehnica Timișoara. Născut la 22 septembrie 1976, „Masinga” s-a alăturat grupării alb-violete începând cu stagiul din Turcia.

CITEȘTE ȘI: Cupa UVT la handbal feminin junioare 1, trei zile de meciuri palpitante

Nume cunoscut în fotbalul din vestul țării și nu numai, Blaj a activat ca maseur de-a lungul anilor la Electrica, UMT, FC Timișoara, ACS Poli Timișoara, Pohang Steelers, Gangwon FC (ambele în Coreea de Sud), ASA Târgu Mureș, Dunărea Călărași, FC Caransebeș și, ultima dată, la CSC Ghiroda și Giarmata Vii.


Opiniile exprimate în articolele publicate pe RENASTEREA.RO aparţin în exclusivitate autorilor! Comentariul dumneavoastră va fi publicat după ce va fi analizat de către un moderator.

DISCLAIMER

Atenţie! Postaţi pe propria răspundere!
Înainte de a posta, citiţi aici regulamentul: Termeni legali şi condiţii.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *