Întreruperi programate de curent, în Timișoara și în localități din județ, în perioada 26 februarie – 2 martie

Extindere de rețea electrică într-o comună periurbană a Timișoarei, 60 de beneficiari

Întreruperi programate de curent, în Timișoara și în localități din județ, în perioada 26 februarie – 2 martie. Mai jos, lista transmisă de Rețele Electrice Banat.

Ziua / Data
Localitatea, strada afectata Orar
Luni , 26 Februarie 2024
Sustra 09:00 – 15:00
Peciu Nou, nr.357 09:00 – 17:00
Sannicolau Mare, Drumul Neraului, Theodor Bucurescu, Vanatorului,16 Decembrie 1989, Nufarului, Traian Vuia 09:00 – 17:00
Timisoara, Spl.N.Titulescu (p), Andrei Muresanu, Anton Seiller (p) 09:00 – 17:00
Jebel 09:00 – 17:00
Urseni, Zona Cartier Vile spre Rudicica 09:00 – 17:00
Sacalaz, Zona Cartier Vile Tranzicasa 09:00 – 17:00
Mosnita Noua, Str.Doamnei, Idilei, Fecioarei, Principala, Diana, Valeria, Maria, Florentina, Iris, Camelia, Elena, Georgeta, Eugenia , Anisia, Adelina, Zaraza, Cecilia, Cornelia, Adriana, Catalina, Alexandra, Olimpia, Monica, Valery, Adriana, Diana, Rodica, Maria , Iris, Catalina, Zervesti, Florentina, Gabriela, Olimpia, Georgeta , Zaraza, Anisia, Eugenia 09:00 – 17:00
Lugoj, Str.Episcop Ioan Balan 09:30 – 17:30
Marţi , 27 Februarie 2024
Buzias, Penitenciarul Timisoara-fost Poligon si Statia repompare Aquatim-rezerva 09:00 – 16:00
Sannicolau Mare, str.Alba Iulia, Subici, Cluj, Dej, Braila, M.Eminescu(p) 09:00 – 17:00
Fibis, Masloc, Remetea Mica, Sarlota, Buzad, Altringen, Bogda, Sintar, Comeat 09:00 – 17:00
Bencecu de Sus, zona centrala si intrare in Bencecu de Sus + pompa apa 09:00 – 17:00
Jimbolia, Zona FUTOK 09:00 – 17:00
Peciu Nou, nr.903 09:00 – 17:00
Mosnita Noua, str. Iezer, Gurghiu, Surenu 09:00 – 17:00
Timisoara, P-ta Traian, str.Ion Mihalache, Anton Pann (p), Iosif Handa (p) 09:00 – 17:00
Sanpetru Mare, ferma SMITHFIELD 09:00 – 17:00
Tapia, Armadia 09:30 – 17:30
Lugoj, Str. Livezilor, Salcamilor, SCATA, Centru Social, DN 68A KM9 09:30 – 17:30
Miercuri, 28 Februarie 2024
Hodos (Darova) 09:00 – 15:00
Duboz, Cadar 09:00 – 15:30
Giroc, str.Inocentei 09:00 – 17:00
Sannicolau Mare, str.Oravita, M.Eminescu, G.Cosbuc, Alba Iulia, Alecsandri, Braila, Marasesti, Belsugului, Avram Iancu, Popa Sapca, Negru Voda, Nufarului, Petru Maior, Victor Babes, Scurta, Bela Bartok, Manole, Paul Iorgovici, Tiberiu Brediceanu, ELECTROMETAL 09:00 – 17:00
Jimbolia, Calea Motilor, Petofi Sandor, Spre Lenauheim 09:00 – 17:00
Timisoara, Blv.J.H.Pestalozzi (p), Institutul de Chimie – Str.Cornelia Salceanu nr.22, Mehadia (p), camin IPL 09:00 – 17:00
Dumbravita, fosta Avicola Dumbravita 09:00 – 17:00
Giroc, str.Busuiocului, str.Magnoliei, Cercului, Lalelelor, Macilor, Gospodarilor, Daliei, Crinului, Rozelor (p) 09:00 – 17:00
Periam, ferma SMITHFIELD 09:00 – 17:00
Deta, IAS Baragan 09:00 – 17:00
Gavojdia, str.nr.8,30,31 09:30 – 17:30
Tipari 09:30 – 17:30
Joi , 29 Februarie 2024
Timisoara, Str.Violetelor (p) 09:00 – 17:00
Biled, Zona nr 1 la 53, zona centrala si spre Iecea Mica 09:00 – 17:00
Sannicolau Mare, str.V.Babes, Bela Bartok, Scurta, G.Cosbuc, Paul Iorgovici, Decebal, T.Brediceanu), Peciu Nou (Drum Sanmartin Sarbesc, sala de sport, Drum Dinias, Cimitir, CAP II, Comuna, Vile, Centru, Eveman, Biserica, Sifoane, Hidrofor, Agro VI-PD 09:00 – 17:00
Dudesti Vechi, ferma SMITHFIELD 09:00 – 17:00
Otelec 09:00 – 17:00
Vineri , 01 Martie 2024
Otvesti 09:00 – 15:00
Lucaret, cariera de piatra, parc fotovoltaic, releu 09:00 – 17:00
Rudicica, Vatra Veche 09:00 – 17:00
Dumbravita, str. Berna (p),Kiev (p),Sofia (p), Oslo (p), Haga (p), Londra (p), Apuseni (p) Ferventia 2 (p), Alexandru Lapusneanu (p), Dimitrie Cantemir (p), Costache Negruzzi (p) 09:00 – 17:00
Iosifalau, Ictar-Budint, Cralovat, Lucaret, Tes, Brestovat 09:00 – 17:00
Buzias, SC ROSELAND SRL, ALSASOL SRL 09:00 – 17:00
Sannicolau Mare, str.Crisan, Decebal, Libertatii, Vasile Alecsandri, Ion Creanga, Oituz, 9 Mai, SP BEGOVA ANIF 09:00 – 17:00
Mosnita Noua, Foraj 2, PENNY, LIDL, FUSHOPPARK, Ielelor, Rodnei, Firma Aninoasa, VALERY 09:00 – 17:00
Topolovatu Mare, Parcare Autostrada 09:00 – 17:00
Urseni, BERSIM, Cartierul Tineretului, Zona fost CAP, Timisului, Noua, Nicolae Botoca, Mare, Morii, Calea Urseni, Calea Timisoarei, Ogrinova, Cneaz Pepelecea, Viilor, Bisericii, Unirii, Garii, Colonistilor, Dorului, Salcamilor, Islaz, Pescarusului 09:00 – 17:00
Sâmbătă , 02 Martie 2024
Dumbravita, C-tin cel Mare (p), Mures (p), Al. Macedon (p), Rembrandt (p), Ecoului (p), Academiei (p), I.L. Caragiale (p), Oslo (p), Graz (p), Brasilia (p), Sofia (p), ST. Petersburg (p), Praga, Oxigen (p), Socului (p), Brad (p), Stefan Procopiu (p), Liliacului (p), Arinului (p) 09:00 – 17:00

CITEȘTE ȘI: Cofinanțare sporită pentru centrala fotovoltaică dintr-o comună timișeană


Comentariul dumneavoastră va fi publicat după ce va fi analizat de către un moderator.

DISCLAIMER

Atenţie! Postaţi pe propria răspundere!
Înainte de a posta, citiţi aici regulamentul: Termeni legali şi condiţii.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *