Fosta soție a unui fotbalist de la Poli este noul director al AJOFM Timiș. A fost propusă de PSD

Fosta soție a unui fotbalist de la Poli este noul director al AJOFM Timiș. A fost propusă de PSD

Fosta soție a unui fotbalist de la Poli este noul director al AJOFM Timiș. A fost propusă de PSD.

AJOFM Timiș are un nou director. Postul a fost ocupat de Sana Kasai, propusă de PSD.

Aceasta a fost șef de cabinet la prefectură, în perioada când instituția era condusă de Eva Andreaș.

CITEȘTE ȘI: Noua construcție de la Spitalul „Victor Babeș”, la un pas de stadiul final

Apoi, a lucrat la Primăria Giarmata, după care a revenit recent la prefectură, pe postul de șef corp control, pe care și l-a securizat.

Până atunci, a fost avansată în funcția de director al AJOFM Timiș, post ocupat ani buni de Marcel Miclău, promovat între timp la București.

Sana Kasai este fosta soție a fotbalistului Cristian Silvășan.


Opiniile exprimate în articolele publicate pe RENASTEREA.RO aparţin în exclusivitate autorilor! Comentariul dumneavoastră va fi publicat după ce va fi analizat de către un moderator.

DISCLAIMER

Atenţie! Postaţi pe propria răspundere!
Înainte de a posta, citiţi aici regulamentul: Termeni legali şi condiţii.

One thought on “Fosta soție a unui fotbalist de la Poli este noul director al AJOFM Timiș. A fost propusă de PSD

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *