Un nou magazin de haine din FunShop Park Moșnița face angajări

Noul magazin Seky, care va fi inaugurat în FunShop Park Moșnița Nouă (între Lidl și Penny), face angajări.

Dacă îţi plac hainele, urmăreşti moda, îţi place să te ocupi cu satisfacerea nevoilor clienţilor, atunci te invităm să faci parte dintr-o echipă dinamică cu:

– salariu net intre 3.000 – 3.500 de lei

– bonusuri de haine şi diverse premii.

Descrierea jobului:

– deservirea clienţilor

– manipularea casei de marcat

– aranjarea şi punerea hainelor pe rafturi

– receţionarea şi gestionarea mărfii.

Prezintă avantaj:

– spiritul de echipă

– atitudinea pozitivă

– cunoaşterea modei actuale

– experienţa în domeniul: vânzări haine

Postul este destinat atât pentru barbaţi, cât şi pentru femei.

Informaţii la numărul de telefon: 0748228553 şi/sau la adresa de e-mail: [email protected].

Comentariul dumneavoastră va fi publicat după ce va fi analizat de către un moderator.

DISCLAIMER

Atenţie! Postaţi pe propria răspundere!
Înainte de a posta, citiţi aici regulamentul: Termeni legali şi condiţii.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *