Tragedie la Timișoara. O femeie a murit după ce a căzut de la etajul 7 al unui imobil

Agresați și înjunghiați în Parcul Pădurice din Timișoara

Tragedie la Timișoara. O femeie a murit după ce a căzut de la etajul 7 al unui imobil

Polițiștii au fost sesizați, luni 7 iulie, în jurul orei 9,10,  cu privire la faptul că o femeie ar fi căzut în gol de la etajul 7 al unui imobil, situat pe Calea Aradului, din Timișoara.

Ajunși la fața locului, polițiștii au constatat ca este vorba de o femeie de 41 de ani, decedată.

CITEȘTE ȘI: Trafic deviat temporar de pe autostrada A1 pe DN 6, pe sensul Lugoj – Timișoara

În cauză a fost întocmit un dosar penal sub aspectul săvârșirii infracțiunii de ucidere din culpă.

UPDATE: Femeia decedată este Sorina Lupșa și era judecătoare la Tribunalul Timiş.


Opiniile exprimate în articolele publicate pe RENASTEREA.RO aparţin în exclusivitate autorilor! Comentariul dumneavoastră va fi publicat după ce va fi analizat de către un moderator.

DISCLAIMER

Atenţie! Postaţi pe propria răspundere!
Înainte de a posta, citiţi aici regulamentul: Termeni legali şi condiţii.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *