
E nevoie de sânge din grupele 0 și A, la Timişoara!
Cinci pacienți, internați în centrele de transplant, au nevoie de sânge din grupele 0 și A. Cei ce doresc să ajute pot dona sânge, în zilele lucrătoare, între orele 8 – 13, la Centrul Regional de Transfuzie Sanguină…






