
Final de an pentru baschetbalistele alb-violete
Final de an pentru baschetbalistele alb-violete. CSU Politehnica Timișoara încheie anul cu două înfrângeri în Liga I. Ambele partide au avut loc la București
Fără comentarii

Final de an pentru baschetbalistele alb-violete. CSU Politehnica Timișoara încheie anul cu două înfrângeri în Liga I. Ambele partide au avut loc la București

Alb-violetele de la CSU Politehnica Timișoara țintesc o medalie în Final Four-ul Campionatului Național

Ultima etapă din faza secundă a Ligii Naţionale de baschet masculin a început vineri cu o partidă din grupa valorică 7-12. La sala „Constantin Jude”, sub privirile…