
„Leii” din Banat, la ultimul meci pe teren propriu în 2025
„Leii” din Banat, la ultimul meci pe teren propriu în 2025. Ultima apariție din acest an a baschetbaliștilor alb-violeți pe parchetul sălii „Constantin Jude” este programată mâine, cu începere de la ora 19, și va fi pentru meciul cu CSM Corona Brașov din etapa a 13-a a…






