
Se circulă dirijat, cu semafor, la podul peste râul Timiș, la ieșirea din Șag spre Moravița
Începând de astăzi, 23 martie, pe DN 59, la podul peste râul Timiș de la ieșire din Șag spre Moravița se circulă dirijat, cu semafor, deoarece au loc lucrări de reparații la rosturile de dilatație, anunță Direcția Regională de Drumuri și Poduri timișoara.
Restricția va dura circa o lună, iar lucrările au loc numai pe timpul zilei.


