Programul întreruperilor de curent în perioada 7 – 10 iulie, în localități din Timiș

E-Distribuţie Banat a actualizat lista cu întreruperile programate de energie electrică în judeţul Timiş în perioada 4 – 7 ianuarie

E-Distribuţie Banat a anunțat programul întreruperilor de curent pentru perioada 7 – 10 iulie, care vor avea loc în județul Timiș pentru a asigura capacitatea rețelei de a funcționa și alimenta clienții în bune condiții.

 

Ziua / Data
Localitatea, strada afectata Orar
Miercuri, 07 Iulie 2021
Brestovat, Tes, Hodos (Brestovat) 08:30 – 15:00
Gataia 09:00 – 15:00
Ronat, CFR, CED, Triaj 09:00 – 17:00
Faget, str.Stefan cel Mare, Dionisie Pascutiu, Cetatii, Lalelelor, Mihai Viteazu (p), Dorobanti (p), Eftimie Murgu (p) 09:00 – 17:00
Deta, Str.Sf.Ioan, Libertatii, M.Viteazu (Lukoil) Parcului, Sirul Birda 09:00 – 17:00
Stiuca, Salbagel, Salbagelu Nou, Zgribesti 09:00 – 17:00
Beregsau Mare, Lovrin 09:00 – 17:00
Timisoara, str Campului(p), V Carlova(p), F Chopin(p), I Vulcan(p), C. Boliac(p), Perlei(p), Intr Sunetului(p), Aleea Balcic(p) 09:00 – 17:00
Covaci, Nr. 64 09:00 – 17:00
Sag, Str. a XI – a , A XVIII – a , a XX – a 09:00 – 17:00
Joi , 08 Iulie 2021
Gataia, Denta 09:00 – 15:00
Mosnita Veche, Zona pe linga PROFI 09:00 – 17:00
Ciacova, Str.Targului 09:00 – 17:00
Hodoni 09:00 – 17:00
Beregsau Mare 09:00 – 17:00
Urseni, nr.343 (Vasile Luminosu nr.44) 09:00 – 17:00
Zolt 09:00 – 17:00
Timisoara, str Ion Neculce(p), Lunei(p), Noua(p), Gh Asachi(p), Stefan cel Mare(p), Coriolan Brediceanu nr.13-15 09:00 – 17:00
Belint 09:30 – 17:30
Timisoara, G. Cosbuc, Oituz(p), Take Ionescu(p), Paul Chinezu(p), Palanca(p), I.C. Bratianu(p) 11:00 – 19:00
Vineri , 09 Iulie 2021
Racovita, Capat 08:30 – 15:00
SP Graniceri 09:00 – 15:00
Mosnita Veche, NAGHIU, IMAGO, str. Mare , Zona stanga, dreapta de la Drumul Boilor, Cartier IMAGO Cartier NAGHIU, Cartier FILMAR GARDEN) 09:00 – 17:00
Sacalaz, SMA, SIMULTAN, BETOANE, ASFALT, Zona pe linga gara si fosta unitate militara 09:00 – 17:00
Gataia 09:00 – 17:00
Dumbravita, str Bruxelles(p), Phoenix(p), Diminetii, Serelor(p), Varsovia(p), Florilor, Primaverii, Maslinului, Molidului, Fagului, Arinului, Berlin(p), Budapesta(p), Cetinei (p) 09:00 – 17:00
Sag, Str.XI 09:00 – 17:00
Stiuca, Salbagel, Salbagelu Nou, Zgribesti 09:30 – 17:30
Dumbravita, str.Stefan Luchian (p) 11:00 – 19:00
Sâmbătă , 10 Iulie 2021
Dumbravita, str.Silvana (p), Creatiei (p), Danaide (p), Stejarului (p), Kos Karoly (p) 09:00 – 17:00

 


Comentariul dumneavoastră va fi publicat după ce va fi analizat de către un moderator.

DISCLAIMER

Atenţie! Postaţi pe propria răspundere!
Înainte de a posta, citiţi aici regulamentul: Termeni legali şi condiţii.

Lasă un răspuns