O mașină parcată a intrat singură într-o construcție. S-a lăsat cu scandal!

masina 6

Astăzi, în jurul orei 11:30, o mașină de la Enel care venise de pe strada Tarafului din municipiul Arad, la intervenție, a parcat în pantă, șoferul uitând să tragă frâna de mână.

Urmarea a fost că mașina s-a pornit la vale și a intrat într-o casă improvizată de romi, rănind ușor o femeie de 64 de ani.

Victima a fost transportată de către SMURD la Spitalul Județean Arad, iar șoferul de la Enel s-a ales cu câțiva pumni peste cap din partea comunității de romi revoltați.

Până la urmă a intervenit Poliția Locală și a aplanat conflictul.

 

text și foto: arq.ro


Opiniile exprimate în articolele publicate pe RENASTEREA.RO aparţin în exclusivitate autorilor! Comentariul dumneavoastră va fi publicat după ce va fi analizat de către un moderator.

DISCLAIMER

Atenţie! Postaţi pe propria răspundere!
Înainte de a posta, citiţi aici regulamentul: Termeni legali şi condiţii.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *