Microbuzul unei echipe de fotbal s-a făcut scrum!

Microbuzul unei echipe de fotbal s-a făcut scrum!

Microbuzul unei echipe de fotbal s-a făcut scrum!

Echipa de Liga a III-a Voința Lupac a rămas fără microbuz. Vehiculul a fost cuprins de flăcări pe strada Petru Maior din Reșița, în timp ce jucătorii se deplasau spre antrenament, scrie reper24.ro.

Incendiul a fost anunțat la 112 în jurul orei 13:00, la fața locului deplasându-se pompierii militari reșițeni cu o autospecială de stingere cu apă și spumă.

CITEȘTE ȘI: Trafic blocat pe Autostrada A1, în Timiş. Coloană de maşini de 4 kilometri

La fața locului a fost și o ambulanță SAJ. Din fericire însă, nimeni nu a fost rănit.

Foto: captură video


Opiniile exprimate în articolele publicate pe RENASTEREA.RO aparţin în exclusivitate autorilor! Comentariul dumneavoastră va fi publicat după ce va fi analizat de către un moderator.

DISCLAIMER

Atenţie! Postaţi pe propria răspundere!
Înainte de a posta, citiţi aici regulamentul: Termeni legali şi condiţii.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *