Mașini de spălat, împrăștiate pe Autostrada Vestului

masini de spalat 1

Imagini inedite surprinse pe autostrada A1,  pe breteaua de urcare de la Holdea. Mai multe mașini de spălat s-au împrăștiat pe asfalt, după ce remorca unui tir s-a răsturnat.

CITEȘTE ȘI: S-a dat, din nou, alarma la Timișoara. Încă un caz suspect de coronavirus!

Remorca TIR-ului care transporta mașini se spălat a intrat în balans, iar marfa a ajuns pe șosea. Circulația a fost dirijată până când carosabilul a fost eliberat. Din fericire, nu există victime.

sursa foto: Facebook DRDP Timișoara

 


Opiniile exprimate în articolele publicate pe RENASTEREA.RO aparţin în exclusivitate autorilor! Comentariul dumneavoastră va fi publicat după ce va fi analizat de către un moderator.

DISCLAIMER

Atenţie! Postaţi pe propria răspundere!
Înainte de a posta, citiţi aici regulamentul: Termeni legali şi condiţii.

One thought on “Mașini de spălat, împrăștiate pe Autostrada Vestului

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *