Pentru lucrările anuale de reparaţii şi întreţinere instalaţii şi reţele electrice, precum şi posturi de transformare, E-Distribuţie Banat anunţă întreruperea furnizării energiei electrice în timpul lucrărilor după următorul program:
Județul Timiș
Ziua / Data |
Localitatea, strada afectata |
Ora |
Luni
05.08.2019 |
Timisoara: Calea Circumvalatiunii (p), Creatiei (p) Jud.Timis: Maguri, Cosava, Uivar – casnici, Pesac – casnici, Parta (Zona cu Primaria+Zona Bisericilor) |
09:00 – 17:00 |
Timisoara: Str.Moise Dobosan (p), Tibrului, Agricultorilor (p) |
09:00 – 12:00 |
|
Timisoara: Blv.Gh.Lazar (p), Franz Liszt (p), Borsec (p), Gh.Dima (p) Jud.Timis: Buzias (str.Eroilor, Viorelelor, Marasesti, Andrei Muresanu (p), E. Gojdu) |
09:00 – 15:00 |
|
Timisoara: (Str.Brigadierilor, Campului (p), Virgilius (p), Fermitatii, Sucului) – defrisari LEA JT |
11:00 – 15:00 |
|
Marti
06.08.2019 |
Timisoara: Str.Steaua (p), Arhitect Vlad, Bujorilor (p), T.Brediceanu, N.Boboc, Arh.Duiliu Marcu, Calea Sagului (p), Martir Herman Sporer (p), A.Bacalbasa, O. Cotrus, N.Paganini, Podgoriei, I.Slavici, Valiug (p), Sulina (p), Eugeniu de Savoya Nr.9 Jud.Timis: Maguri, Statie Betoane SALINI, Centru Colectare deseuri Faget, ferma 6 Faget, Sampetru Mare (site ORANGE), SMITHFIELD FERME (Igris 2, Sampetru Mare), DP DESIGN SRL, AGROMEC Periam, Uivar – casnici, Pesac (p), Padureni (Colonie), IAS Padureni, Jebel (p), (Pischia, Murani) – defrisari LEA MT, Becicherecul Mic – defrisari LEA MT |
09:00 – 17:00 |
Jud.Timis: Silagiu (p) |
09:00 – 15:00 |
|
Miercuri
07.08.2019 |
Timisoara : Str.Martir Dumitru Juganaru (p) |
10:00 – 16:00 |
Jud.Timis: Maguri, Branesti, Jupanesti, Uivar – casnici, Pesac – casnici, Jebel(p), Chisoda, Sanandrei (Zona Tamplarie, str.Tineretului – defrisari LEA JT) |
09:00 – 17:00 |
|
Jud.Timis: Sacosu Mare (p) |
09:00 – 15:00 |
|
Joi
08.08.2019 |
Timisoara: Str.Remus, Romulus (p), V.Madgearu (p), Filaret Barbu, Gh.Doja (p), Blv.Mihai Viteazu (p) Jud.Timis: Maguri, Luncanii de Jos, Uivar – casnici, Pesac – casnici, Jebel (p), Dudestii Noi (Zona strazilor spre Hodoni, spre Sanandrei, spre Becicherecul Mic Inclusiv Primaria), Nadrag, Crivina |
09:00 – 17:00 |
Jud.Timis: Buzias (str.A.Iancu, Spitalului (p)), Sacosu Mare (p), Uivar – casnici, Pesac – casnici, Jebel (p) |
09:00 – 15:00 |
|
Vineri
09.08.2019 |
Timisoara: Calea Martirilor (p), N.Iliesu (p), M.M.Apro (p), Lidia (p) Jud.Timis: Ferma CAMPODORO Olosag, IAS Stiuca, Maguri, Olosag, Stiuca, Salbagel, Salbagelu Nou, Zgribesti, Dragomiresti, Curtea, Uivar – casnici, Pesac (casnici), Jebel (p), Maloc (p), Hodos, Remetea Mica, Charlotenburg, Buzad, Altringen, Bogda, Sintar, Comeat, Nadrag, Crivina |
09:00 – 17:00 |
Jud.Timis: Sacosu Mare (p) |
09:00 – 15:00 |