Imagini revoltătoare la Timişoara! Un şofer a trecut peste linia dublă continuă, a intrat pe contrasens şi i-a dat cu flit unui pieton

bizon 19

Tupeul de care dau dovadă în trafic unii conducători auto din Timişoara este de-a dreptul incredibil. Numeroasele filmuleţe postate pe reţelele de socializare şi pe alte platforme – în care sunt prezentate isprăvile inconştiente şi periculoase ale unor şoferi – rămân, din nefericire, aproape de fiecare dată, fără reacţie din partea poliţiei.

Astăzi, un nou clip a fost postat pe YouTube, imaginile surprinse de camera de luat vederi amplasată pe bordul unui autoturism lăsându-ne fără grai…


Opiniile exprimate în articolele publicate pe RENASTEREA.RO aparţin în exclusivitate autorilor! Comentariul dumneavoastră va fi publicat după ce va fi analizat de către un moderator.

DISCLAIMER

Atenţie! Postaţi pe propria răspundere!
Înainte de a posta, citiţi aici regulamentul: Termeni legali şi condiţii.

One thought on “Imagini revoltătoare la Timişoara! Un şofer a trecut peste linia dublă continuă, a intrat pe contrasens şi i-a dat cu flit unui pieton

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *