Consumatori din Timişoara, Moşniţa, Giroc, Şag, Ghiroda, Lugoj, Buziaş rămân fără curent. Lista cu toate întreruperile programate

Localităţile din Timiş care vor rămâne fără curent în perioada 16-22 august

E-Distribuţie Banat a actualizat lista cu întreruperile programate pentru buna administrare și funcționare a rețelei de distribuție a energiei electrice în judeţul Timiş. Următoarele întreruperi se vor realiza, în perioada 11 – 16 mai, pentru a asigura capacitatea rețelei de a funcționa și alimenta clienții în bune condiții.

 judetul Timiş

Ziua / Data

Localitatea, strada afectata

Orar

Luni , 10 Mai 2021

Buzias, Str.Principala (p), Unirii (p), Oituz (p), Targului (p)

08:00 – 16:00

Gataia, str.Trandafirilor, Carpati

09:00 – 15:00

Timisoara, Str.Maresal Alexandru Averescu (intre C Martirilor si Drubeta), Salcamilor (p), Drubeta (p)

09:00 – 17:00

Ghiroda, Muflonului, Ciocirliei, Mierlei Fazanului, Zimbrului Soimului

09:00 – 17:00

Lugoj, Str.Gh.Sincai, Marasti, Partizanilor, Marasesti (p)

09:00 – 17:00

Mosnita Noua, Str.Tarcu

09:00 – 17:00

Mosnita Veche, Str. Bradului, Ulmului, Platanului, Zadei, Bisericii, Danila Suvagau, AQUATIM Foraje 1,3, 5,8,9

09:00 – 17:00

Marţi , 11 Mai 2021

Buzias, str.Principala (p), Victoria Revolutiei 1989 (p)

08:00 – 16:00

Gataia, str.Trandafirilor, Carpati

09:00 – 15:00

Lovrin, casnici, PROFI, SCA, Primaria

09:00 – 17:00

Ianova, Nr. 106

09:00 – 17:00

Giroc, Str. Satul Batrin , Mures , Jiului , Bistrei , Muncitorilor, Prutului

09:00 – 17:00

Teremia Mare

09:00 – 17:00

Timisoara, str Maresal Alex Averescu intre Drubeta si C-tin Brancoveanu Ulpia Traiana(p), Mangiuca, Traian Vuia(p), Blv.C-tin Brancoveanu (p), Blv.Liviu Rebreanu (p), Eneas (p), Macedonski (p), Panselelor(p), Miloia(p), Progresul(p)

09:00 – 17:00

Miercuri, 12 Mai 2021

Buzias, Str.Principala

08:00 – 16:00

Gataia, str.Trandafirilor, Carpati

09:00 – 15:00

Ianova, SC GIOFRAL SRL, IAS RACHITAS, PROGETO ENERGIA VERDE

09:00 – 17:00

Herneacova, Stanciova

09:00 – 17:00

Sag, Str. a XI – a, a III – a, a IV – a

09:00 – 17:00

Nadas, GRUP MET CAR, ferma sturioni, casnici

09:00 – 17:00

Salciua Noua

09:00 – 17:00

Teremia Mica

09:00 – 17:00

Timisoara, str Ana Ipatescu nr 18 Sc C, D

11:00 – 19:00

Joi , 13 Mai 2021

Buzias, str.Andrei Saguna(p),Matei Corvin(p),Marasti(p)

08:00 – 16:00

Gataia, str.Trandafirilor, Carpati

09:00 – 15:00

Lovrin, uscator SCA

09:00 – 17:00

Ghiroda, str.Dunarea, Brates, Moldovei

09:00 – 17:00

Lugoj, Fdt.Crisan bl.A,B

09:00 – 17:00

Sag, Str. a V – a , a VI – a , a III – a , a II – a

09:00 – 17:00

Teremia Mare

09:00 – 17:00

Timisoara, str Campului(p),Chopin, Cezar Boliac(p), Iosif Vulcan, Cezar Bolliac (p), Chopin, Moise Nicoara(p), Dr Ioan Bontila(p), str Tigrului(p), Moise Nicoara(p), A Saguna(p), str Linistei(p), Martir Dan Carpin(p), Martir Ion Miron(p), Acad Remus Radulet(p)

09:00 – 17:00

Pesac

09:00 – 17:00

Timisoara, str Maresal Averescu nr 90 SC B

11:00 – 19:00

Vineri , 14 Mai 2021

Gataia, str.Trandafirilor, Carpati

09:00 – 15:00

Lugoj, Fdt.Crisan bl.A,B

09:00 – 17:00

Teremia Mica

09:00 – 17:00

Ghiroda, str. Victoriei,Campiei, Calea Lugojului

09:00 – 17:00

Targoviste, Babsa, Paniova, ferma Hisias, Ghizela, Becicherecu Mic

09:00 – 17:00

Timisoara, str Ciocarliei(p), Bruxelles(p), Pictor Aman, Pelinului, G. Stephenson, Tazlau(p),Moise Dobosan(p), Rarau(p), Al Donici, Anvers, Homorod, Centura Timisoara Nord Km 1+200, str Aeroport nr 86

09:00 – 17:00

Sâmbătă , 15 Mai 2021

Ghiroda, Calea Lugojului, Cerbului

09:00 – 17:00


Comentariul dumneavoastră va fi publicat după ce va fi analizat de către un moderator.

0 Comments

No Comment.