Accident stupid. O maşină a căzut de pe o platformă. Trafic dat peste cap

accident 137

Un accident stupid a avut loc, vineri după-amiază, pe un drum intens circulat din zona de vest a ţării. Nefericitul eveniment s-a produs pe DN7, între localitățile Căpruța și Bătuța, pe sensul de mers spre Arad.

Potrivit primelor informații, o autoutilitară transportată pe platforma unui autoturism Dacia Duster s-a răsturnat. Nu s-au înregistrat victime, însă traficul a fost îngreunat temporar.

Poliția s-a deplasat la fața locului pentru a stabili cauzele producerii accidentului, scrie newsar.ro.

Foto: Facebook/Info Trafic Jud. Arad


Opiniile exprimate în articolele publicate pe RENASTEREA.RO aparţin în exclusivitate autorilor! Comentariul dumneavoastră va fi publicat după ce va fi analizat de către un moderator.

DISCLAIMER

Atenţie! Postaţi pe propria răspundere!
Înainte de a posta, citiţi aici regulamentul: Termeni legali şi condiţii.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *