Accident cu o rulotă, pe un drum din Banat

Accident cu o rulotă, pe un drum din Banat

Accident cu o rulotă, pe un drum din Banat.

Circulaţia rutieră a fost îngreunată, vineri dimineaţă, pe DN 57, pe raza localităţii Comorâşte, din judeţul Caraş-Severin, în urma unui accident în care a fost implicat un ansamblu format dintr-un autovehicul şi rulota pe care acesta o tracta.

Accidentul s-a petrecut într-o curbă – probabil, în momentul în care conducătorul auto a frânat mai apăsat -, maşina ieşind în decor iar rulota rămânând pe o bandă a drumului.

Potrivit primelor informaţii, evenimentul s-a soldat cu pagube materiale semnificative.

CITEŞTE ŞI: O şoferiţă de 81 de ani din Oradea a ajuns vedetă pe TikTok (video)

Foto: DRDP Timişoara


Opiniile exprimate în articolele publicate pe RENASTEREA.RO aparţin în exclusivitate autorilor! Comentariul dumneavoastră va fi publicat după ce va fi analizat de către un moderator.

DISCLAIMER

Atenţie! Postaţi pe propria răspundere!
Înainte de a posta, citiţi aici regulamentul: Termeni legali şi condiţii.

One thought on “Accident cu o rulotă, pe un drum din Banat

  1. Cand unii care in viata lor nu au mai tractat o rulota si circula ca nebunii mai ales in curbe este normal sa se intample astfel de accidente. Foare bine acum poate sa-si doneze casa pe roti la un cioban, este foarte buna la o stână

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *