
SCM Politehnica Timişoara s-a întărit pe linia de 6 metri.
Clubul alb-violet l-a transferat de la echipa RK Poreč pe pivotul croat Antonio Ljubić.
Născut la data de 11 februarie 2000, puternicul jucător de semicerc are o experiență vastă în handbalul european, evoluând în EHF European League atât cu RK Poreč, cât şi cu HRK Gorica.
CITEŞTE ŞI: Sensurile giratorii dintre Timișoara şi Giroc: ordin pentru începerea lucrărilor (foto)
Sursa foto: Istarski.hr


