
Tragedie la Timișoara. O femeie a murit după ce a căzut de la etajul 7 al unui imobil
Polițiștii au fost sesizați, luni 7 iulie, în jurul orei 9,10, cu privire la faptul că o femeie ar fi căzut în gol de la etajul 7 al unui imobil, situat pe Calea Aradului, din Timișoara.
Ajunși la fața locului, polițiștii au constatat ca este vorba de o femeie de 41 de ani, decedată.
CITEȘTE ȘI: Trafic deviat temporar de pe autostrada A1 pe DN 6, pe sensul Lugoj – Timișoara
În cauză a fost întocmit un dosar penal sub aspectul săvârșirii infracțiunii de ucidere din culpă.
UPDATE: Femeia decedată este Sorina Lupșa și era judecătoare la Tribunalul Timiş.


