Se circulă dirijat, cu semafor, la podul peste râul Timiș, la ieșirea din Șag spre Moravița

Se circulă dirijat, cu semafor, pe podul peste râul Timiș, la ieșirea din Șag spre Moravița

Se circulă dirijat, cu semafor, la podul peste râul Timiș, la ieșirea din Șag spre Moravița

Începând de astăzi, 23 martie, pe DN 59, la podul peste râul Timiș de la ieșire din Șag spre Moravița se circulă dirijat, cu semafor, deoarece au loc lucrări de reparații la rosturile de dilatație, anunță Direcția Regională de Drumuri și Poduri timișoara.

Restricția va dura circa o lună, iar lucrările au loc numai pe timpul zilei.

CITEȘTE ȘI: Tablou din colecția lui Nicolae Ceaușescu, găsit în Bulgaria. Mesajul scris pe spatele picturii


Opiniile exprimate în articolele publicate pe RENASTEREA.RO aparţin în exclusivitate autorilor! Comentariul dumneavoastră va fi publicat după ce va fi analizat de către un moderator.

DISCLAIMER

Atenţie! Postaţi pe propria răspundere!
Înainte de a posta, citiţi aici regulamentul: Termeni legali şi condiţii.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *