
Gest uluitor! Angajaţi ai Retim au golit o pubelă în faţa unei case
De aproape o săptămână, o timișoreancă trebuie să suporte gunoiul pe care angajații de la Retim l-au deșertat în fața porții casei sale…
2 comentarii

De aproape o săptămână, o timișoreancă trebuie să suporte gunoiul pe care angajații de la Retim l-au deșertat în fața porții casei sale…

Într-un articol publicat vineri, 13 mai, și intitulat „O stradă din Timișoara e cosită cu regularitate doar pe jumătate”, v-am prezentat un caz de râsu’-plânsu’: