
Primăria Șag modifică programul cu publicul din cauza caniculei
Primăria Șag modifică programul cu publicul din cauza caniculei
Fără comentarii

Primăria Șag modifică programul cu publicul din cauza caniculei

Program schimbat de lucru cu publicul la Primăria Timișoara. Primăria Municipiului Timișoara aduce la cunoștința cetățenilor modificarea programului de funcționare al instituției, conform Hotărârii de Guvern nr. 96/2022, care stabilește și ziua de 2 decembrie ca fiind liberă.

Primăria Timișoara a pus la dispoziția cetățenilor mai multe oportunități prin care pot transmite online solicitări, pot primi răspunsuri, precum și diferite documente, fără a se mai deplasa la sediul instituției.

Primăria Timişoara reia, aproape complet, programul cu publicul, începând de astăzi. Astfel, la Serviciul relaționare directă…