
Când edilii nu-s acasă, șoarecii fac legea într-o primărie din Timiş
Se pare că, de ceva timp, cum edilii sunt adesea plecați cu diverse treburi pe la Timișoara, pe sediul primăriei au pus stăpânire… șoriceii.
Fără comentarii

Se pare că, de ceva timp, cum edilii sunt adesea plecați cu diverse treburi pe la Timișoara, pe sediul primăriei au pus stăpânire… șoriceii.