
Două echipe de elevi din Timișoara, premiate la Olimpiada Națională de Creativitate Științifică
Două echipe de elevi din Timișoara, premiate la Olimpiada Națională de Creativitate Științifică
Fără comentarii

Două echipe de elevi din Timișoara, premiate la Olimpiada Națională de Creativitate Științifică

Trei elevi ai Colegiului Național „C.D. Loga” din Timișoara – Sandra Domokos, Maria Bunaș și Dragoș Ciorbă – au câștigat medalia de bronz la Olimpiada Națională de Creativitate Științifică