mobil Arhive - Renaşterea bănăţeană

PUBLICĂ ANUNȚ! Fb Tw
Logo Renasterea Banateana
  • Actualitate
  • Eveniment
  • Administraţie
  • Anchetă
  • Social
  • Economic
  • Politic
  • Cultură/Educaţie
  • Sport
  • Life
  • Externe
  • ANUNȚURI

mobil

Elevii vor preda telefonul la intrarea în școală. Proiect de lege depus în Parlament

Elevii vor preda telefonul la intrarea în școală. Proiect de lege depus în Parlament

23 mai 2026

Elevii vor preda telefonul la intrarea în școală. Proiect de lege depus în Parlament. Un proiect de lege depus la Camera Deputaților interzice telefoanele mobile elevilor inclusiv în pauze. Elevii…

Fără comentarii
Cel mai mare furnizor de energie electrică vine în județul Timiș!

Cel mai mare furnizor de energie electrică vine în județul Timiș!

4 martie 2021

Electrica Furnizare, compania de furnizare a energiei electrice, gaze naturale și servicii din cadrul Grupului Electrica, anunță deschiderea unui punct de lucru în Timișoara…

Fără comentarii
Tinerii europeni contestă interdicțiile totale pentru rețelele sociale: „Nu vrem să fim excluși”

Alertă pentru abonații la telefonie mobilă! Cum poți pierde bani

2 iunie 2020

Alertă pentru clienții unei mari companii. Operatorul de telefonie a trimis un mesaj pentru a-și avertiza abonații cu privire la fraudele posibile prin intermediul apelurilor telefonice.

Fără comentarii
Coletul care nu există: o nouă metodă de fraudă semnalată de DNSC

Probleme cu reţeaua la Orange. Mai mulţi clienţi au raportat că nu pot efectua apeluri

14 ianuarie 2020

Serviciile de voce şi date ale operatorului de telefonie mobilă Orange au fost inutilizabile pentru o perioadă de timp, compania precizând că întâmpină dificultăţi în această privinţă, dar că tehnicienii lucrează pentru …

2 comentarii
O femeie a fost reținută după ce a fost prinsă la volan deși avea permisul de conducere suspendat

Amenzi de 54.000 lei în primele 24 de ore de la intrarea în vigoare a modificărilor aduse Codului Rutier

13 octombrie 2019

Poliţiştii Brigăzii Rutiere au aplicat, sâmbătă, peste 60 de amenzi în valoare totală de 54.000 de lei. Penalizările vin în urma intrării în vigoare a modificărilor aduse Codului Rutier care sancţioneaza folosirea telefonului mobil la volan.

Fără comentarii

Cele mai noi articole

Președintele Serbiei, Aleksandar Vucic, anunță că va demisiona și va convoca alegeri anticipate

Președintele Serbiei, Aleksandar Vucic, anunță că va demisiona și va convoca alegeri anticipate

David Popovici a câștigat finala probei de 100 m liber la Trofeul Settecolli

David Popovici a câștigat finala probei de 100 m liber la Trofeul Settecolli

Ministerul Sănătății solicită măsuri speciale din cauza caniculei. Recomandări pentru populație

Ministerul Sănătății solicită măsuri speciale din cauza caniculei. Recomandări pentru populație

Venezuela. Un nou-născut a fost salvat de sub dărâmături și reunit cu familia

Venezuela. Un nou-născut a fost salvat de sub dărâmături (video)

Primăria Șag modifică programul cu publicul din cauza caniculei

Primăria Șag modifică programul cu publicul din cauza caniculei

Publicitate Online
sigla-opera
Renasterea Banateana
  • Actualitate
  • Eveniment
  • Administraţie
  • Anchetă
  • Social
  • Economic
  • Politic
  • Cultură/Educaţie
  • Sport
  • Life
  • Externe
  • ANUNȚURI
  • Despre noi
  • Abonament PDF
  • Anunţuri
  • Publicitate
  • Politica de cookie
  • Politica de confidenţialitate
  • Contact

Web design © 2000 - 2026 Renaşterea bănăţeană - Ştiri, anchete şi reportaje – Timișoara.