
Un pacient a luat foc pe masa de operație, la Spitalul Județean Timișoara. Cum a fost posibil
Un pacient a luat foc în timpul unei intervenții chirurgicale făcute la Spitalul Județean din Timișoara.
Fără comentarii

Un pacient a luat foc în timpul unei intervenții chirurgicale făcute la Spitalul Județean din Timișoara.

Medicii de la noul Centru de Mari Arși din Timișoara, care va deveni funcțional din cea de-a doua jumătate a anului 2017, în cadrul Clinicii …

Lucrările de realizare a centrului de mari arși din cadrul Spitalului Județean Timișoara au fost finalizate într-o primă etapă, fiind realizate…

Prof. dr. Fulger Lazăr (foto) a fost reales în fruntea Colegiului Medicilor Timiș.