
Angajați ai Consiliului Județean Timiș au donat sânge
Angajați ai Consiliului Județean Timiș au donat sânge
Fără comentarii

Angajați ai Consiliului Județean Timiș au donat sânge

Alături de victimele tragediei de la Crevedia: 30 de pompieri timișeni au donat sânge, la Timișoara.

“Din inimă, pentru viaţă”, campania iniţiată, cu mai bine de doi ani în urmă, ȋn social media, de către un grup de mame, ȋn colaborare cu Centrul Regional

Campania lunară de donare de sânge din cadrul proiectului…

Bolnavii au fost uitaţi de sărbători. Pentru ca lucrurile să decurgă fără probleme este nevoie de circa 100 de donatori pe zi