
Baschetbaliștii alb-violeți, la ultimul meci pe teren propriu, în sezonul regular
Baschetbaliștii alb-violeți joacă ultimul meci pe teren propriu, în sezonul regular al Ligii Naționale. SCM Politehnica Timișoara este gazdă pentru FC Argeș
Fără comentarii


