
Wiliam Harasim este noul director executiv al Politehnicii Timișoara
Începând de luni, 15 decembrie, Wiliam Harasim este noul director executiv al Politehnicii Timișoara. “Mă bucur că am revenit acasă, sper ca împreună cu domnul Dinu Bara
Fără comentarii


