
Victorii pentru alb-violeții U14
Două victorii au obținut, sâmbătă, baschetbaliștii juniori U14 ai SCM Politehnica Timișoara: 83-27 cu Rapid București și 92-31 cu Steaua Magic 2008 București.
Fără comentarii

Două victorii au obținut, sâmbătă, baschetbaliștii juniori U14 ai SCM Politehnica Timișoara: 83-27 cu Rapid București și 92-31 cu Steaua Magic 2008 București.

Maximum de puncte, în prima etapă de rugby în șapte. Jucătorii noștri au câștigat prima etapă a campionatului de rugby în 7, disputată la Gura Humorului. SCM USV Timișoara a izbutit patru victorii din patru meciuri.