
Clădire nouă cu heliport pentru urgențele de la Județean. Va fi construită între Casa Austria, Clinicile de Ortopedie și amplasamentul viitoarei maternități
Președintele Consiliului Județean Timiș, Călin Dobra, a avut o întâlnire cu reprezentanți ai Ministerului Sănătății și ai Spitalului Clinic Județean de Urgență „Pius Brânzeu” Timișoara.
Fără comentarii


