Timișorenii pot propune soluții pentru un “oraș verde” 4 aprilie 2023Timișorenii, invitați să participe la un concursul de soluții pentru un oraș verde Fără comentarii
Modernizarea ambulatoriului Spitalului Județean Timișoara, finalizată după o investiție de aproape 14 milioane de lei