
Proiect Erasmus+ pentru protecția mediului, la Școala Gimnazială nr. 18 din Timișoara
Proiect Erasmus+ pentru protecția mediului, la Școala Gimnazială nr. 18 din Timișoara. Protejarea mediului înconjurător reprezintă una dintre temele importante din agenda activităților educaționale care se desfășoară nu doar în unitățile de învățământ din România, ci în întreaga lume.
Fără comentarii


