
OMS: Aspartamul este un „posibil cancerigen”, dar rămâne sigur pentru consum dacă este folosit cu moderaţie
OMS: Aspartamul este un „posibil cancerigen”, dar rămâne sigur pentru consum dacă este folosit cu moderaţie
Fără comentarii

OMS: Aspartamul este un „posibil cancerigen”, dar rămâne sigur pentru consum dacă este folosit cu moderaţie