
Probabil cel mai frumos curcubeu din această primăvară, fotografiat în urmă cu puțin timp lângă Timișoara
Dacă în județul vecin Arad ploaia a curs din abundență în această zi, iar municipiul reședință de județ a avut și străzile inundate…
Fără comentarii


