
Mario Dobrescu, de la CSU Poli Timișoara, campion național la tineret!
Seară de sâmbătă a fost perfectă pentru Mario Dobrescu, la Campionatul Național U23 de atletism de la Craiova.
Fără comentarii

Seară de sâmbătă a fost perfectă pentru Mario Dobrescu, la Campionatul Național U23 de atletism de la Craiova.

CSU Politehnica Timișoara a obținut șase medalii la Campionatul Național de atletism în sală, seniori și tineret. Patru dintre ele au fost câștigate de Mario Dobrescu.

Doi dintre atleții de la CSU Politehnica Timișoara vor participa la Balcaniada de sală, care se va desfășura la Belgrad, sâmbătă, 15 februarie.