
În Timiș sunt aproximativ 253.000 de persoane care suferă de obezitate. România, primul loc în Europa
În Timiș sunt aproximativ 253.000 de persoane care suferă de obezitate. România, primul loc în Europa
Fără comentarii

În Timiș sunt aproximativ 253.000 de persoane care suferă de obezitate. România, primul loc în Europa

Persoanele cu diabet, risc crescut de a dezvolta afecțiuni respiratorii, atrag atenția medicii de la Spitalul „Victor Babeș” Timișoara