
O mamă și-a împușcat de 9 ori băiatul pentru că nu voia să doarmă. Eli avea 6 ani și visa să fie pompier
O mamă și-a împușcat de 9 ori băiatul pentru că nu voia să doarmă. Eli avea 6 ani și visa să fie pompier: „Era plin de energie”
Fără comentarii

O mamă și-a împușcat de 9 ori băiatul pentru că nu voia să doarmă. Eli avea 6 ani și visa să fie pompier: „Era plin de energie”

Arma era pusă într-un seif și copiii știau că nu aveau voie să se atingă de armă. Tânărul a luat arma și s-a împușcat accidental în fața surorii sale.

Un copil în vârstă de 12 ani a fost transportat, miercuri seara, de un echipaj SMURD, la Spitalul de Pediatrie „Sfânta Maria” din Iaşi, după ce ar fi fost împuşcat la nivelul gambelor.