
Meteorologii au prelungit Codul roșu de caniculă. Miercuri se vor înregistra temperaturi de 42 de grade în Banat
Meteorologii au prelungit Codul roșu de caniculă. Miercuri se vor înregistra temperaturi de 42 de grade în Banat
Fără comentarii

Meteorologii au prelungit Codul roșu de caniculă. Miercuri se vor înregistra temperaturi de 42 de grade în Banat